Menü
Sepetiniz

Nova Tekli Ofis Kanepe

Nova tekli ofis kanepe, nova ikili ofis kanepesi gibi üretimini firmamız yapmaktadır. Tüm ofis kanepelerinde olduğu gibi ofis tekli kanepe modelimizde de TSE standartlarında ham madde ve yedek parça kullanılmıştır. Ofis kanepe ofis bekleme alanlarında kullanıldığı gibi otellerde ve avm gibi yoğun kullanım olan yerlerde bekleme koltukları olarak da tercih edilmektedir. Modern ve şık görünümüyle beraber küçük ebatlarda olması ile hem az kaplayıp hem estetik açıdan bulunduğu ortama görsel açıdan bir bütünlük katar.

Tekli lobi koltuğu üretimi siparişle yapıldığından ürün hazırda bulunmaz. Bunun için siparişle beraber lobi koltuğu özelliklerini belirleyebilirsiniz. Böylelikle tüm ürünler kişiye özel olarak üretilir. Özel üretime giren bu ürünlerin iadesi ve/veya değişimi mümkün değildir. Tekli ofis kanepeleri kollarının ön kısmı masif ahşap olup ahşaplar istenilen renk ile renklendirilir. Koltuğun sırt kısmında içi silikonlu kırpıntı ile doldurulmuş minder mevcuttur.

Nova tekli ofis kanepesi teslimatı

Nova tekli ofis kanepesi İstanbul içi siparişlerde teslimat; sipariş sayısı ve/veya toplam tutara göre ve teslim adresine göre firmamız tarafından teslimat yapılır. İstanbul dışı alımlarda ofis kanepeleri sipariş verilen şehrin ambar nakliye firması ile yapılır. Taşıma bedeli alıcıya aittir.

Tekli ofis koltuk üretimden montajı bitmiş olarak çıktığı için alıcı koltuğun montaj, kurulum gibi işlemleriyle uğraşmaz. Tüm  ofis tekli kanepesi kullanıma hazırdır.

Nova tekli ofis kanepe üretim süresi yaklaşık olarak 7 iş günüdür. Üretim süresi iş yoğunluk durumuna, sipariş sayısına ve yedek parça stok durumuna göre değişir. Üretim süresi teslim süresi anlamına gelmez. Teslim zamanı ve imalat süresi detayları hakkında detaylı bilgiyi sipariş zamanı öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi