Menü
Sepetiniz

Tekli Ofis Kanepeleri

Ofisinizde ve bekleme alanınızda yeterince yer mi yok, küçük ölçülerde ofis kanepesi mi lazım. O zaman armoni tekli ofis kanepeleri tamda sizin aradığınız özelliklerde bir ofis koltuğudur. Hem ölçüleri, hem estetik ve modern görünümü ile büronuza şıklık ve zarafet katacaktır. Ofis tekli kanepe sipar..
780,00TL
Büro Kanepeleri, rahatlık, konfor ve estetiğin birleştiği bu modelimizde de iskelet yapısından iç döşeme malzemesine ve son nihai döşeme kumaşına kadar birinci sınıf TSE belgeli malzemeler kullanılır. Büroların lobilerinde ve bekleme alanlarında çok tercih edilen bir modeldir. Büro kanepesi üretimin..
650,00TL
Büro makam koltuğu, tekli ofis kanepe modeli olup vip büro kanepe grubuna girmektedir. Tamamen birinci sınıf iskelet ve yedek parçalardan üretilmektedir. Büro kanepeleri üretimi firmamız tarafından yapılıp üretim tesisimiz İstanbul Güngören'de bulunmaktadır.Büro makam koltuğu isminden de anlaşılacağ..
1.550,00TL
Büro tekli kanepesi üretiminde metal ayak ve minderden yapılmaktadır. Metaller özel cnc makinelerin de özel şekillendirilir, daha sonrasında kaynak makinesinde birleştirme işlemi gerçekleştirilir. Tekli büro kanepesi metal iskelet yapısı oluşmuş olur. Yüzey parlatması için krom nikel kaplama bölümün..
0,00TL
Cafe tekli kanepe, metal gövde üzerine poliüretan sünger preslenmiş bir yapıya sahiptir. Kanepe, malzeme olarak birinci sınıf ham maddelerden üretilmiştir. Cafe koltuğu üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Bereket ofis olarak üretimimizde TSE şartlarına uygun ham madde ve yedek parçalar tercih..
580,00TL
Hastane kanepeleri, gerek iskelet yapısı ve gerekse imalatında kullanılan diğer ham maddeler tamamen birinci sınıf ve TSE belgelidir. Sayfamızdaki tüm Ofis kanepeleri üretim hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Gerek ofislerde, gerekse hastanelerde ve alış veriş merkezi, ote..
750,00TL
Kapitoneli tekli koltuk, vip ofis bekleme alanlarında olduğu gibi, otel lobilerinde, avm bekleme salonları gibi gösterişli bekleme alanlarında çok tercih edilmektedir. Kapitoneli koltuk iskeleti tamamen birinci sınıf masif ahşaptan yapılmaktadır. Tekli ofis koltuk minderleri ayrı olup içine kullanıl..
0,00TL
Karen tekli ofis kanepeleri iskeleti fırınlı gürgen ağacından oluşmaktadır. Metal ayaklı tekli ofis kanepesi üretimi firmamız Bereket ofis tarafından yapılmaktadır. Tekli ofis kanepeleri üretiminde kullanılan tüm malzemeler TSE standartlarında olup tüm ofis kanepeleri üretim hatalarına karşı firmamı..
600,00TL
Linda tekli ofis kanepesini firmamız İstanbul Güngören'deki imalatımız da üretip Türkiye geneline gönderimler yapılmaktadır. Tekli ofis kanepesi üretiminde kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf TSE belgelerine sahiptir. İskelet tamamen birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından yapılıp lata kalınlı..
0,00TL
Makam odası koltuğu iskeleti fırınlı gürgen ağacından yapılmaktadır. Ofis kanepesinin oturak kısmına ithal lastik şeritler kullanılarak esneklik verilir. Oturak bölümünün üst kısmına da yüksek yoğunlukta gri sünger kullanılır. Makam odası koltuğu sırt döşemesinde deriye sünger lamine edilip üzerine ..
1.050,00TL
Makam tekli koltuk, ofis makam odaları için tasarlanmış kanepe modelidir. Otel, hastane ve avm gibi lobi bekleme alanlarında da tercih edilmektedir. Makam kanepesi iskelet yapısı tamamen birinci sınıf kayın ağaçtan yapılmaktadır. Ofis kanepeleri imalatında kullanılan tüm malzemeler TSE belgelidir. Ü..
750,00TL
Venüs metal ayaklı koltuk imalatını firmamız yapmaktadır. Ofis kanepesinin gövdesi fırınlarda kurutulmuş masif ahşaptan yapılmaktadır. Metal ayaklı ofis kanepesinin üretiminde kullanılan tüm malzemeler TSE belgelidir. Üretimini yaptığımız ofis kanepeleri üretim hatalarına karşı firmamız tarafından 2..
850,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 33 (3 Sayfa)

Ofis Tekli Kanepe Modelleri

Ofislerde kullanılmak üzere üretilen kanepe modellerimizde, en sık tercih edilen ürünlerimiz tekli koltuklardır. Müşterilerimiz, hem ihtiyaçtan hem de az yer kapladığı için ofis tekli koltuk ürünlerimizi tercih etmektedir. Ürün çeşitliliğimiz ve kullanım alanımız oldukça geniş olduğu için müşterilerimize seçebilecekleri birbirinden güzel ve rahat koltuklar sunmaktayız.

Ofis Kanepelerinin Özellikleri

Ofis kanepelerini diğer kanepelerden ayıran belli başlı özellikler vardır. Kullanım alanı olarak ofislerde tercih edilen kanepelerimiz:

• Evlerde tercih edilenlerden farklı şekilde tasarlanır.

• Koltuğun rahatlığı ve ortama uyumu önemlidir.

• İşletmenin ofis tekli kanepe ihtiyacını karşılayacak kalitede üretilmektedir.

• Çeşitli kumaş tercihleri yapılabilir.

Ürünlerimizde kaliteli iskelet sistemi kullanarak, müşterilerimizin satın aldıkları koltukları uzun süreler boyunca kullanabilmelerini sağlıyoruz. Böylece uzun yıllar boyunca satın aldıkları kanepelerde keyif yapabiliyorlar.

Hangi Kanepe Hangi Ofiste Kullanılır?

Genellikle daha ciddiyet gerektiren ofisler olan avukat, doktor gibi bölümlerde biraz daha ciddi tasarımlar üretmekteyiz. Ciddi tasarımdan kastımız koyu renkler, keskin köşeli kanepeler ve ahşap kullanımıdır. Mimari ve tasarım alanındaki ofislerdeki koltuklarımızı çok daha renkli ve özel olarak üretmekteyiz. Müşterilerimizin tercihlerine göre değişebilen kanepe seçiminde, ofis kanepe tekli ya da ikili olması büyük önem taşımaktadır. Dileyen müşterilerimize birden çok kanepe üretimi ve satışı da yapmaktayız.

Ofis Kanepesiyle Şıklığı Yakalayın

İş yerinin daha şık olmasını ve gelen misafirlerini daha iyi karşılamasını kim istemez ki? Bizler, ürettiğimiz ve satışını sunduğumuz tekli kanepe modelleri ve ürünlerimiz sayesinde, sizlere temiz görünen ve güven veren ofisler kurmanızda yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimiz arasındaki kanepelerimizde birden farklı kumaş çeşidi kullanımı da sağlıyoruz. Özel olarak üretilen ahşap iskeletli kanepe modellerimiz de bulunmaktadır.

Misafirlerinizi Ofis Kanepeleriyle Rahat Ettirin

Misafirlerinizin rahat etmesini, görüşmeler sağlanırken ortamda huzurlu olmasını istiyorsanız mutlaka rahat kanepeler tercih etmelisiniz. İnsanlar, rahatsız oldukları ve kendilerini ait hissetmedikleri ortamlarda çok fazla vakit geçirmek istemedikleri için, sizler de onları rahatlıktan yakalayabilirsiniz. Özel üretim süngerler ve yaylar, insan omurgasını destekler şekilde monte edilmekte ve koltuklarımız bu şekilde oluşturulmaktadır. Misafirlerinizi memnun etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

S.S.S. (Sık Sorulan Sorular)

Sayfamızda bulunan ofis kanepe modelleri siparişle beraber üretilmektedir. Kişiye özel olarak üretildiği için iadesi ve değişimi mümkün değildir.

İmalatını yaptığımız ürünler stokta bulunmayıp siparişle beraber üretildiği için bir üretim süresi gerekmektedir. İmalat süresi ortalama 1 hafta sürmektedir. Ancak sipariş sayısına ve imalat yoğunluk durumuna göre imalat süresi değişmektedir.

Teslimat süresi, imalat süresiyle bağlantılıdır. Ortalama teslim süresi 1 haftadır.Teslimatlar firma adresimizden yapılır.

İmalatını yaptığımız ofis kanepeleri imalat hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garanti verilmektedir.

Sayfamızda bulunan ofis kanepe modelleri siparişle beraber üretileceği için sizin talebiniz olan renklerde suni deri veya kumaş ile döşenmektedir.

Sayfamızda bulunan bir çok ofis kanepe modelleri istenilen ölçülerde üretilebilir. Ölçüleri değişemeyen ofis kanepesini bilgi alarak öğrenebilirsiniz.

İmalatını yapmış olduğumuz ofis kanepesi teslimi firmamızın adresinden yapılmaktadır. Ancak İstanbul içi siparişlerde yeteri sayıda veya toplam tutarda sipariş verilmesi durumunda firmamız tarafından yapılabilmektedir. İstanbul dışı siparişlerde gerekli paketleme işleminden sonra nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Gönderim bedeli alıcı tarafından ödenir.

İmalatçı olmamızdan dolayı ofis koltuk tamiri yapmaktayız. Ofis koltuk tamiri yapılabilmesi için yeteri sayıda veya tutarda tamir işleminin olması gerekmektedir.

Toplu siparişlerde veya projeli çalışmalarda özel tasarım ofis kanepeleri imalatı yapılmaktadır.