Information
Search

Hakkımızda

Bereket ofis koltuk olarak yaklaşık 16 yıldır ofis koltuklarının (konferans koltuk) imalatını yapıp Türkiye iç pazarına toptan satışa sunarak başladı. Ofis koltuklarının zorlu şartlarına rağmen üretim kapasitesini her geçen gün arttıran firmamızın tercih edilmesi ve daha başarılı işlere imza atmasının bir tesadüf olmadığını düşünüyoruz. İmalatta ilk öncelik kaliteli yedek parça, titiz işçilik olduğunu savunan firmamız, bunun neticesini ilk toptan satış Çağlayan piyasasından almıştır. İlk başlarda firmalara kendini kabul ettirmekte zorlanan BEREKET OFİS KOLTUK ürünlerinde kaliteden ödün vermemesi modern modelleri ile firmaların tercihleri arasında olmuştur. Zamanla toptan satış ile beraber perakende sektöründe de hizmet vermeye başlayan firmamız, geçen bu süre zarfında tamamen perakendeye yönelmiştir.

 

Şimdi konferans koltuk imalatı için özel bir bölüm oluşturan Bereket Koltuk, standartlarının altına düşmeden, kaliteden ödün vermeden toptan satış yaptığı konferans koltuğunu perakende olarak toptan fiyatlardan satışa başlamıştır.

 

Ofis kanepeleri online satış yapan firma oldukça fazladır, peki siz nasıl ayırt edeceksiniz? Öncelikle firmanın imalatını gezme imkanınız varsa görmenizi tavsiye ederim. Firmamız imalatçı olması sebebiyle ofis kanepeleri stokta bulunmaz. Tüm ofis kanepe modelleri alıcının  isteği doğrultusunda yeniden üretilir. Tüm büro kanepeleri kişiye özel üretilir.

 

Kaliteyi sadece ve sadece koltuğun fiyatına bakarak değerlendirmeyin, Uygun FİYATA aldığınızı düşündüğünüz ofis koltuklarını kullandıkça çıkaracağı tamirat masraflarıyla hesap ederek gerçek maliyetini çıkarmalısınız. Firmamız kendi üretimi olan konferans koltuklarına 2 yıl garanti vermektedir. Ürünlerimizde TSE belgeli malzeme kullanılmaktadır.

 

Üretimin verdiği avantajı da kullanarak istenilen modelin imalatı yapılmaktadır. Argede bulunan tasarım ekibi onu geçen gün konferans salonlarına uygun, şık ve ergonomik ofis koltuğu için büyük çaba sarf ediyorlar.

 

Ofis kanepeleri projeli işler için özel fiyatlar geçerlidir, lütfen projeli çalışmalarda ayrıca teklif isteyiniz.

 

İstanbul içine nakliye teslimat firmamızın montaj ekibi tarafından konferans koltuğu modelleri özelliğine göre 4 ile 5 iş gününde teslim edilmektedir.