İkili Ofis Kanepeleri

İkili ofis kanepeleri modellerini ve en ucuz fiyatları bu kategorimizde görebilirsiniz. Ofis kanepeleri ikili modelleri istenilen ebatlarda ve renklerde üretilir. İmalatçı olmamız sebebiyle 2li ofis kanepesi ölçüleri ve özellikleri sipariş zamanında belirlenir. Tüm ofis ikili kanepe takımı üretiminde kullanılan tüm malzemeler ve aksesuarlar TSE belgeli olup üretim hatalarına karşı 2 yıl firmamız garantisindedir. Ofisinizin ölçülerine uygun küçük ölçülerde mini ofis kanepeleri ile deri ofis kanepeleri modelleri bu kategorimizde bulunuyor.

Modern İkili Ofis Kanepeleri

Ofis kanepeleri, iş yerlerinin, ofislerin daha konforlu ve daha estetik hale gelmesini sağlarlar. Dolayısıyla da modern ofis tasarımlarının olmazsa olmazları arasında yer alıyorlar. Firmamız ikili ofis kanepeleri modelleriyle apayrı bir tarz yaratıyor.

Ürünlerimizin her biri kaliteli yapısı, modern tasarımı ile çalışma alanlarını çok daha işlevsel hale getiriyor. Özel tasarım modellerimizin her biri oturum şeklini destekleyen minder sistemlerine sahiptir. Her gün onlarca kişinin oturmasına, kullanmasına dayanacak sağlamlıkta olmaları gerektiği için firmamız, ikili büro koltukları çeşitlerinde özel en kaliteli süngerleri kullanıyor. Süngerlerimiz her türlü kullanıma karşın esnemeyecek, bozulmayacak, yamulmayacak ve oturma konforundan da taviz vermeyecek niteliktedir.

İkili Kanepe Modelleri

İkili büro koltuklarımızda kullanılan yay sistemleri de en kaliteli seçimlerle desteklenmektedir. Yıllar boyu herhangi bir gevşeme, esneme yapmayan yaylarımızla birlikte kaliteli süngerlerimiz üst düzey minder sistemlerinin oluşumunu sağlıyor. Bu sayede de ofislerde, bürolarda yıllar boyu ilk günkü kalitesinde kullanılabilecek ürünler ortaya çıkıyor.

İkili kanepelerimiz standart kanepe konseptinde ya da sandalye konseptinde olabilmektedir. Sandalye konseptinde dizayn edilmiş ikili kanepelerimizde ikiliyi birbirine bağlayan bir düzenek bulunmakta, demirden, çelikten yapılan bu düzenekler sayesinde ikili koltuklarımız bir bütün halinde tutulmaktadır.

İkili kanepe modelleri ve fiyatları açısından her bütçeye uygun seçenekler sunan firmamız, ürünlerinin konforuna büyük önem vermektedir. Bu yüzden ikili koltuk modellerinizin oturma bölgeleri, yaslanma bölgeleri profesyonel şekilde hazırlanmakta, kişinin oturma pozisyonuna uyum sağlayarak en rahat oturuşu vermektedir.

Birbirinden Ucuz İkili Kanepe Fiyatları

İkili kanepelerin estetiği ve şıklığı ile kullanım kalitesi üzerinde kumaş dokularının, kumaş desenlerinin de etkisi vardır. Firmamız modellerinde zengin ürün konsepti ve renk tercihi sunuyor. Leke, iz, kir tutmayan kumaşlardan oluşan kanepelerin temizliği ve bakımı son derece kolay oluyor. Bu sayede her gün yüzlerce kişinin ziyaret ettiği alanlarda parlak ve temiz bir görüntü oluşturularak ziyaretçiler nazarında itibar kazancı sağlanıyor. Ofis ikili koltuk ucuz seçenekleriyle dikkat çekiyor. Ucuz ikili kanepe fiyatları konusunda geniş bir yelpaze sunan firmamız kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun çözümler üretiyor.