Menü
Sepetiniz

Makam Kanepeleri

Ada ikili makam kanepeleri, isminden de anlaşılacağı üzere yönetici odaları, otel lobi bekleme alanları gibi özel alanlarda ikili koltuk olarak tercih edilmektedir. Ofis makam kanepesi üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Ofis kanepesinin başta iskeleti olmak üzere iç döşeme ve dış döşeme malzemeleri TSE belgelidir. Firmamız üretimde bant sistemiyle çalışıldığı için hataların fark edilip düzeltilmesi daha kolay olmaktadır. Tüm kontrollere rağmen olabilecek hatalar için Bereket ofis olarak firmamız ofis kanepeleri modellerimize 2 yıl garanti veriyoruz.

Ada makam kanepeleri üretim süreci

Ada makam kanepesi üretimi ortalama olarak 1 hafta olmaktadır. Üretici firma olmamız sebebiyle stokta ofis kanepeleri bulundurmuyoruz. Tüm kanepe modelleri siparişle birlikte üretilmektedir. İkili ofis kanepesi suni deri veya kumaş renkleri ile tüm özellikleri siparişle beraber belirlenerek üretime alınır. Üretim süresi sipariş sayısına, iş yoğunluk durumuna ve malzeme stok durumuna göre değişmektedir.

Tüm ofis kanepe modelleri siz alıcıların talebi doğrultusunda üretileceği için ürünler kişiye özel olmaktadır. Kişiye özel olan ürünler için iade ve değişim yapılmamaktadır. Makam ikili kanepesinin tekli modeline makam tekli koltuk linkinden görebilirsiniz.

Ada ikili ofis kanepesi teslim şartları

Ada ofis ikili kanepeleri teslimi 2 şekilde olmaktadır. İstanbul içi ve İstanbul dışı olarak değerlendirilmektedir. İstanbul içi teslimatlar için arana şartlar; sipariş sayısının veya sipariş tutarının yeterli miktarda olması, teslim adresinin üretime olan mesafesidir. İstanbul dışı alımlarda makam kanepeleri nakliye firmaları aracılığıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenmektedir.

Ofis lobi kanepeleri yüksek adetli alımlarda ve proje bazlı çalışmalarda özel fiyatlar uygulanmaktadır. Toplu alımlarda tüm farklı modellerde üretim gerçekleştirilir. Tüm soru ve görüşleriniz için lütfen irtibata geçiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi