Menü
Sepetiniz

Metal ayaklı koltuk

Venüs metal ayaklı koltuk imalatını firmamız yapmaktadır. Ofis kanepesinin gövdesi fırınlarda kurutulmuş masif ahşaptan yapılmaktadır. Metal ayaklı ofis kanepesinin üretiminde kullanılan tüm malzemeler TSE belgelidir. Üretimini yaptığımız ofis kanepeleri üretim hatalarına karşı firmamız tarafından 2 yıl garantilidir. Tekli ofis kanepesi ofislerde, otel ve avm gibi lobi bekleme alanlarında bekleme koltuğu olarak tercih edilir. Modern tasarımı ve aksesuarlarıyla oldukça beğeni toplayan bir ofis kanepe modelidir.

Venüs metal ayaklı koltuk üretim süresi

Venüs otel koltuğu modelinden hazırda bulunmaz. Bereket ofis olarak üretici firma olmamızdan dolayı tüm ofis kanepeleri ürünlerimizi alıcının siparişiyle üretiriz. Tekli ofis kanepesinin rengi, özellikleri ve sayısı alıcısına özel üretilir. Böylelikle tüm ürünler kişiye özeldir, özel üretim olan ofis kanepelerinde iade ve değişim yapılmamaktadır.

Tekli ofis kanepesi üretim süresi ortalama 1 haftadır. Tekli kanepe üretim süresi sipariş sayısına, imalat yoğunluk durumuna ve ham madde stok durumuna göre değişir. Üretim süresi koltuk teslim süresi anlamına gelmez.

Tekli lobi koltuk teslimi iki şekilde yapılır. İstanbul içi siparişlerde; sipariş sayısına, teslim adresine ve iş yoğunluk durumuna göre teslimler firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı siparişlerde deri ofis kanepeleri teslimatları ambar nakliye firmalarıyla yapılır. Teslim süresi ortalama 2 iş günü sürmektedir. Taşıma bedeli alıcıya aittir. Alıcının tercihi doğrultusuna göre tekli ofis kanepe paketlemesi az hacim kaplaması için montajsız yapılabilir.

Venüs metal ayaklı koltuğun ikili modeli de üretiliyor. İkili modeli için linke tıklayınız. Ofis kanepesi boyutları farklı ölçülerde üretilebilir.

Proje çalışmalarında ve yüksek adetli alımlarda özel fiyat çalışması yapılır. Web sayfamızda bulunmayan ofis kanepesi için özel model çalışması yapılır. Özel alanlara göre kanepe boyutlandırması yapılır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi