Menü
Sepetiniz

Üçlü metal ofis kanepesi

Üçlü metal ofis kanepesi, modern tasarımı ve kalitesiyle kendini size hayran bırakacaktır. Üçlü ofis kanepesinin iskeleti fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır. Tüm ofis kanepe modellerimiz kendi imalatımız olup iskeletten son döşeme malzemesine kadar tüm malzemeler TSE belgelidir. Ofis modern kanepeleri üretim hatalarına karşı Bereket ofis tarafından 2 yıl garantilidir.

Bereket ofis olarak üretici firma olmamız sebebiyle sayfamızda bulunan tüm lobi kanepeleri ürünleri stokta bulunmayıp siparişle üretim yapılır. İstenilen renklerde, ölçülerde ve özelliklerde üçlü metal ofis kanepesi üretilir. Tüm ürünler özel üretimdir. Kişiye özel olarak üretilen ürünlerimizde iade ve değişim mümkün değildir.

Üçlü metal ofis kanepesi ölçüleri

Ofis üçlü kanepe genişliği=190 santim

ofis kanepe derinliği=75 santim

ofis üçlü koltuk oturma yüksekliği=43 santim

Bu ölçüler standart ölçüler olup sünger esnemesine göre bir kaç santim farklılık gösterebilir. İstenilen ölçülerde ofis kanepeleri üretimi gerçekleştirilir.

Ofis üçlü kanepesi üretim süresi ve teslimatı hakkında

Ofis modern kanepesi hazırda bulunmayıp siparişle beraber üretime alınacağından üretim süresi 7 iş günü olarak hesap edilmektedir. Üretim süresi sipariş sayısına, mevcut iş yoğunluk durumuna ve yedek parça stok durumuna göre değişir.

Ofis üçlü kanepeleri teslim yeri üretim adresidir. Teslimatlar İstanbul içi ve İstanbul dışı olarak 2 farklı şekilde yapılır. İstanbul dışı siparişlerde üretimden çıkan ürün gerekli paketleme işleminde sonra şehirler arası nakliye firmalarıyla gönderilir. Taşıma bedeli alıcı tarafından ödenir. İstanbul içi siparişlerde teslimatı firmamızın yapabilmesi için yeterli miktarda sipariş sayısına ulaşması gerekir.

Proje bazlı yüksek adetli alımlarda ofis kanepeleri için özel tasarım model çalışması yapılabilir. Toplu siparişlerde özel fiyat çalışması yapılır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi