Menü
Sepetiniz

Kapitoneli Üçlü Kanepe

Kapitoneli Üçlü Kanepe, chester kanepe olarak da adlandırılan ofis kanepesi görselde de gözüktüğü üzere sırt döşemesi baklava dilimli kapitone desenlidir. Üçlü ofis kanepesi iskeleti tamamen birinci sınıf kayın ağacından kesilen kalın lataların birleşmesiyle yapılmaktadır. İskeletten son döşemeye kadar oldukça fazla işçilik alan bir modeldir. Lobi kanepede desenlerin arasına kendi renk kumaş veya derisinden yapılmış olan düğmeler takılmaktadır.

Kapitoneli ofis kanepesi üç kişilik olmasına rağmen oturak kısmında iki adet seyyar minder mevcuttur. Minderin 2 adet olarak yapılması görsellik açıdan hoş görünmesi içindir. Kanepenin ayakları özel tornalardan yapılmış olan tombul diye tabir ettiğimiz cilalı ahşap ayaklar takılır.

Kapitoneli üçlü kanepe ölçüleri

Chester koltuk genişliği=220 santim

Kapitoneli kanepe derinliği=80 santim

Üçlü ofis kanepe sırt yüksekliği=75 santim gelmektedir. Ofis kanepeleri imalatı firmamız tarafından yapıldığı için istenilen renklerden, özelliklerden ve ölçülerden ofis kanepe takımları üretimi gerçekleştirilir.

Ofis kanepeleri üretiminin her aşaması kontrol edilmektedir. Bundan sebep oldukça yüksek kalitede ve hatasız ürün çıkmaktadır. Üretimde bant sistemi kullanıldığı için bir önceki bantta yapılan bir hata sonraki birimde fark edilip düzeltilir. Ancak üretim insan eliyle yapıldığı için yinede oluşa bilecek üretim hatalarına karşı tüm ofis kanepeleri ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Üçlü ofis kanepeleri üretim süresi ortalama 1 hafta olurken, chester kanepe için bu süre en az 15 gün olmalıdır. Diğer kanepe modellerine göre işçiliği fazladır. Kapitoneli üçlü kanepe üretim süresi teslim süresi anlamına gelmez. Hem üretim süresi hem de teslim süresi sipariş sayısına ve iş yoğunluk durumuna göre değişmektedir. En sağlıklı bilgiyi sipariş zamanı öğrenebilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi