Menü
Sepetiniz

Üçlü Ofis Kanepe

Üçlü Ofis Kanepe tasarımı, konforu ve sağlamlığıyla pişman olmayacağınız bir ofis üçlü kanepe modelidir. Tüm ofis kanepesinin modellerinde olduğu gibi bu modelimizde de başta gövde iskeleti olmak üzere iç döşeme kısmında kullanılan malzemeler ve yüzey döşemelerinde ki suni deri veya kumaşlar TSE belgelidir. Üretimin her safhasında lobi kanepeleri üretim hatalarına karşı sürekli kontrol edilmektedir. Üretim hatalarına karşı ofis kanepelerimiz 2 yıl garantilidir.

Üçlü ofis kanepesi minderi dikişli olup sırt kısmında seyyar minder mevcuttur. Ofis üçlü kanepeleri istenilen renklerde, özelliklerde üretimi yapılır.

Üçlü ofis kanepe ölçüleri

Ofis 3 lü kanepe genişliği=215 santim

Üçlü ofis kanepesi derinliği=85 santim

Otel kanepesi oturma yüksekliği=42 santim. Üçlü lobi kanepe modeli ölçüleri standart ölçüler olup sipariş zamanı farklı ölçülerde üretim yapılabilmektedir.

Ofis kanepeleri üretim süreleri ortalama olarak 1 hafta hesap edilmektedir. Üretim süresi sipariş miktarına, iş yoğunluk durumuna ve ham madde stok durumuna göre değişmektedir. Üretim süresi ürün teslim süresi anlamına gelmez. Lobi bekleme koltukları teslim şekli; İstanbul içi teslimlerde, sipariş sayısı veya toplam tutar ile teslim adresine göre firmamız tarafından yapılabilir. İstanbul dışı alımlarda ofis kanepeleri nakliye firmaları aracılığıyla gönderilirken nakliye bedeli alıcı tarafından ödenir.

Otel kanepeleri stoklu bulunmayıp tüm ürünler siparişle üretilmektedir. Bundan sebep siparişle beraber ofis kanepesinin ölçüleri, renkleri ve diğer özellikleri belirlenir. Kişiye özel olarak üretilen ofis kanepeler inin iadesi ve değişimi mümkün değildir.

Üçlü ofis kanepesinin tek kişilik modelini incelemek için otel bekleme koltukları linkine tıklayınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi